دوشنبه 3 تير 1398   14:36:59
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/7/2 دوشنبهمدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری :
نگاه استاندار توسعه محورانه است و با توسعه مبتنی بر فهم علمی مشکلات را رصد می‌کند
آئین تکریم و معارفه بخشدار دیشموک با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، فرماندار کهگیلویه و مسئولین بخشهای دیشموک و چاروسا برگزار شد.سید علی پرواز مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این آئین ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم ماه مهر را ماه پر خیر و برکت برای دانش دوستان دانست.
وی ضمن تسلیت شهادت مظلومانه شهدای حادثه تروریستی اهواز این حادثه را از عادت دیرینه دشمنان دانست و گفت این حادثه‌ها ذات و ماهیت ناپاک و خشونت طلب دشمنان را به انسانهای آزادیخواه و مومن نشان می‌دهد.
پرواز ادامه داد: دشمنان بدانند این حوادث ذره خللی را در عظم و اداره مملکت به وجود نمی‌آورد و با وقوع چنین حوادثی قطار عزتِ ملت بر مدار حکمت در حال حرکت است.
وی روشن شدن مشعل گاز را مقدمه طلوع آفتاب توسعه در دیشموک دانست.
پرواز افزود: نگاه استاندار توسعه محورانه می‌باشد و با توسعه مبتنی بر فهم علمی که دارند مشکلات را رصد می‌کنند وبه تمام نقاط استان نگاهی یکپارچه دارد.
مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد سالم سازی روند امور در استان، توزیع عادلانه فرصتها صرف نظر از قومیت گرایی، مبارزه با برخی از ویژه کاری‌ها را از تصمیمات ویژه استاندار دانست و گفت: از جیب مردم سفره‌ای پهن شده بود برای عده‌ای خاص که استاندار این سفره را جمع کرد که جمع شدن این سفره برای این عده منفعت طلب، هیاهوهایی علیه استاندار به دنبال داشت.
پرواز با اشاره به اینکه چرا جلسه‌ها به جای اینکه باید در دفتر خاص باشد در منزل آن برگزار تصمیم گیری می‌شود گفت: انتقاد حق شهروندی شماست.
وی افزود: مدتی چینش نیروها برای برخی به گونه‌ای بود که امتیازات خاصی برای آنها داشته و دچار توهمات شده بودند که هم اکنون شایسته سالاری و توانمندی و فاکتورهای قابل دفاع توسط استاندار صورت می‌گیرد.
مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن قرائت حکم صفا حبیبی گفت: شما مدیر دولت تدبیر و امید هستید و لاغیر و باید سیاستهای اعلامی دولت را با هماهنگی فرماندار کهگیلویه در این خطه از استان اعمال کنید.

 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما