دوشنبه 3 تير 1398   13:29:15
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/5/27 شنبه
بخشداران وظایف قانونی خود را جدی بگیرند/ قانون منشأ اقتدار بخشداران باشد/در ارزیابی بخشداران و مدیران با هیچ فردی تعارف نداریم
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در نشست با بخشداران شهرستان های کهگیلویه و چرام گفت: بخشداران وظایف قانونی خود را جدی بگیرند و اقتدار خود را از قانون بگیرند زیرا قانون منشأ اقتدار است .

سیدعلی پرواز در این نشست که با حضور بخشداران، معاون فرماندار شهرستان چرام و کارشناسان دفتر سیاسی و انتخابات استانداری برگزار شد، افزود: بخشداران مطابق قانون عمل کنند و از حقشان دفاع کنند.
وی، اظهار داشت: برنامه دفتر سیاسی و انتخابات نظارت روش مند و هدف مند بر عملکرد بخشداران، فرمانداران و رصد فعالیت مدیران کل است در این اعمال نظارت ها با هیچ فردی تعارف نداریم و نتیجه این ارزیابی ها به مقامات مافوق ارایه می شود.
پرواز، بر ضرورت دفاع از عملکرد دولت و  همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد توسط بخشداران و فرمانداران تأکید کرد و افزود: بخشدار به عنوان مدیر دولت تدبیر و امید موظف است از عملکرد این دولت دفاع کند .
مدیرکل سیاسی و انتخابات خاطر نشان کرد: بخشداران و معاونین فرماندار در عین رعایت اصل سلسله مراتب، با فرماندارن هماهنگی صدرصدی داشته باشند.
پرواز، بر ضرورت اطلاع رسانی عملکرد دولت در بخش ها به صورت مستند و با ذکر جزئیات به مردم تأکید کرد و گفت: بخشداران از ظرفیت رسانه ها جهت اطلاع رسانی به مردم استفاده نمایند.
پرواز، رصد فعالیت های زودرس انتخاباتی را وظیفه بخشداران دانست و تأکید کرد: هر گونه فعالیت زودرس انتخاباتی اعم از فعالیت مدیران، توزیع ارزاق در روستا ها و ... را رصد و به صورت کتبی به دفتر سیاسی و انتخابات گزارش دهید.
وی، همچنین تأکید کرد: تمامی اتفاقات و مسایل بخش نظیر تجمعات، سخنرانی، فعالیت های دانشجویی و ... به صورت پیش خبر و همچنین خبر کامل به دفتر سیاسی و انتخابات ارسال شود.
مدیرکل سیاسی و انتخابات اظهار داشت: بخشداران از فعالیت های با نشاط و قانونمند دانشجویی دفاع نمایند و زمینه حضور و مشارکت فعالانه مردم در مسایل اجتماعی و سیاسی را فراهم نمایند.
شایان ذکر است در ابتدای این نشست بخشداران شهرستان های کهگیلویه و چرام مسائل و مشکلات خود را در بخش بیان نمودند و در بخشی از جلسه به پرسش های مدیرکل سیاسی در خصوص مواردی نظیر محل سکونت ، متنفذین طوایف و ایلات، مسایل منطقه ای، نحوه ارتباط با مردم بخش، نحوه تعامل با ائمه جمعه و نیروی انتظامی و شورای روستا، برگزاری کمیته انطباق و ... پاسخ دادند .
// محمدیان

 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما