دوشنبه 3 تير 1398   14:10:57
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

مدیرکل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نمی‌گذاریم پارازیت‌های ارسالی از محافل معلوم‌الحال خدمات‌رسانی دولت را مختل کند گفت: عده‌ای در کهگیلویه خود را داعیه‌دار جریان دولت نشان می‌دهند.
سید علی پرواز در شورای اداری شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری دهدشت برگزار شده بود با بیان اینکه عرصه مدیریت اساسا همین آمد و شدهاست  اظهار داشت: اگر این نبود دموکراسی معنا نداشت.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد سیاست‌های جدید تیم مدیریتی استانداری را مصرانه خواند و گفت: عزم استاندار در اجرای سیاست نفی رفتارهای قوم‌گرایانه و منطقه‌گرایی به عنوان یکی از اصلی‌ترین موانع توسعه جزم است.
*عزم استاندار بر نفی قومیت‌گرایی و منطقه‌گرایی است
وی با بیان اینکه مجموعه استانداری در اجرای این مهم نه از هیاهوی عده‌ای می‌هراسد و نه بنا دارد این سیاست را با هیاهوهایی کنار بگذارد،توجه جدی به برنامه‌های توسعه محور را از دیگر رئوس برنامه‌های استاندار عنوان کرد و گفت: با نگاه مبتنی بر علم و دانش امروز هیچ گوشه‌ای از استان در نظر آقای استاندار با منطقه دیگر تفاوت ندارد؛به همان اندازه که دغدغه مشکلات مرکز استان وجود دارد دغدغه‌مند مردم دیشموک هم هست.
پرواز از فرهنگ‌سازی سالم سرمایه اجتماعی فزاینده و دموکراسی به ابزارهای توسعه نام برد و با توسعه‌گریز خواندن مطالب سایت‌ها ادامه داد:آقای استاندار تأکید دارد رسانه موظف است به عنوان دیده‌بان توسعه نظاره‌گر عملکرد مدیران و پیشقدم در نهادینه شدن فرهنگ نقد مسؤولان باشد.
* سینه گشاده و گوش شنوای مجموعه استانداری در نقدپذیری
پرواز با بیان اینکه مردم وجه تمایز نقد با انگ را می‌دانند تصریح کرد: مجموعه استانداری سینه گشاده و گوش شنوایی برای شنیدن انتقادها دارد.
مدیرکل استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ترویج فرهنگ گفت‌وگو اصلی‌ترین برنامه ما است، از گفت‌وگو نهراسیم بسیاری از چالش‌های استان ما با گفت‌وگو حل می‌شود.
پرواز در عین حال تأکید کرد: اجازه نخواهیم داد پارازیت‌های سیاسی ارسالی از مراکز و محافل معلوم‌الحال به امواج خدمت‌رسانی دولت در استان خللی وارد کند.
*فریاد بی‌ارزش نقاب‌زنان جریان سیاسی و قلاب‌گیران قومیتی
وی با بیان اینکه کسانی که نقاب جریان سیاسی می‌زنند و قلاب منطقه‌ای و قومیتی می‌اندازند، گفت: صدای این عده ارزش شنیدن ندارد.
این مسؤول سیاسی گفت: تا زمانی که آقای احمدی در این استان است تردید نکنید به این بازی‌ها ذره‌ای اجازه بروز نخواهد داد.
وی، با اشاره به اینکه برخی در کهگیلویه خود را داعیه‌دار و دلسوز جریان دولت نشان می‌دهند بیان داشت: برادر من!زمانی ماشین جمع‌آوری رأی برای مخالفان دولت بودید امروز  چطور دم از دلسوزی برای دولت می‌زنید؟خیال می‌کنید این جیغ و فریادها مجموعه استانداری را از مسیر منحرف می‌کند؟نه، مردم کهگیلویه حافظه قوی دارند.
پرواز با بیان اینکه اصل تفکیک قوا را پاس می‌داریم اما چیزی به اسم تفکیک نظام نداریم توجه جدی به برنامه‌ها، سیاست‌ها و راهبردهای دولت در شهرستان را ضروری خواند و گفت: مدیران موظفند حمایت کنند؛ اگر کسی عرضه حمایت از برنامه‌های دولت را ندارد خودش کنار برود و اگر مشخص شود مدیری در کرسی دولت نشسته و نعل وارونه می‌زند بدون لحظه‌ای درنگ با او برخورد می‌شود.

*مدیر مخالف برنامه دولت برکنار می‌شود

وی، فرماندار را موظف به رصد مدیران کرد و افزود: اگر مدیری در جهت عکس برنامه دولت عمل کند به دفتر سیاسی استاندار معرفی کند چون این مدیر نمی‌تواند مدیر دولت باشد.
پرواز تصریح کرد: مدیران اگر دولت را قبول دارند بدون هیچ ترسی از برنامه‌های دولت دفاع کنند، اگر قبول ندارند بفرمایند کنار بروند و اگر کنار نرفتند مسلما کنار زده خواهند شد.این یک اصل مسلم است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه برنامه‌های توسعه محور استاندار به همراهی مدیران نیاز دارد و در جهت اعمال برنامه‌های دولت از اقتدار فرماندار دفاع می‌کنیم، خواستار هماهنگی و همراهی 100 درصدی مدیران با فرماندار شد و  خطاب به فرماندار گفت: هماهنگی 99 درصدی هم پذیرفته نیست؛اگر مدیری 99 درصد با شما هماهنگ بود بخاطر همان یک درصد مدیر را به استانداری گزارش دهید.
پرواز در خصوص تکریم فرماندار سابق کهگیلویه که قرار بود در شورای اداری امروز صورت بگیرد تصریح کرد: به عنوان نماینده استاندار و آقای نظری از دکتر پوزش دعوت کردم اما بنا به عوامل و دلایلی توفیق حضور حضور این بزرگوار را نیافتیم.امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق شوند و فرصتی فراهم شود از تجربیات این بزرگوار استفاده مطلوب شود.

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما